Jsme rodinná firma a bavíme se prací

Jsme největší český výrobce nerezových ohřívačů a zásobníků teplé vody. Naše rodinná strojírenská společnost sídlí v samotném srdci Beskyd. Na českém i zahraničním trhu působíme již třetí desetiletí. Vyrábíme a dodáváme široký sortiment nerezových a ocelových výrobků pro ohřev a akumulaci teplé vody. Naším hlavním výrobním programem jsou sériově vyráběné nerezové ohřívače vody, bojlery a zásobníky vody, se kterými jsme se stali jedničkou ve svém oboru. Vysoká kvalita našich produktů nás řadí na přední pozice ve svém oboru.

rolf = Dodavatel produktů nejvyšší kvality

Naše nabídka zahrnuje také zakázkovou výrobu atypických nerezových a ocelových produktů, jako jsou akumulační nádrže, zásobníky vody, bojlery, vzdušníky, větrníky, expanzní tlakové nádoby, kondenzátní nádrže, trubkové rozdělovače a sběrače a jiné atypické výrobky pro teplárenský, vodárenský, chladírenský a chemický průmysl. Dále zahrnuje i různé nerezové nádoby, varné kotle a tanky pro pivovary, lihovary, cukrovary a potravinářský průmysl. Zakládáme si na kvalitě zpracování svých výrobků, preciznosti a v neposlední řadě rychlosti dodávek, které dosahujeme díky poloautomatizované výrobě, mnohaletým zkušenostem a vyškolenému personálu. Disponujeme také vlastním konstrukčním zázemím, kde pracují zkušení strojní inženýři a kvalifikovaní konstruktéři.

Výroba probíhá v nově zmodernizovaných výrobních prostorách. Materiály zpracováváme nejmodernějšími technologickými postupy. Svařování nerezového materiálů provádíme v ochranné atmosféře. Všechny výrobky podléhají přísným kontrolám a závěrečným tlakovým zkouškám těsnosti svaru. Pro zvýšení životnosti a sjednocení vzhledu povrchu nerezových výrobků provádíme ve vlastním specializovaném pracovišti chemické moření a pasivaci.

Specializujeme se také na výrobu nerezových nádob, komponentů a technologických celků pro pivovary a restaurační minipivovary, které dodáváme do celého světa. Reagujeme tak na zvyšující se celosvětovou poptávku po těchto produktech.

Z historie

Naše firma vznikla v roce 1993. V této době se majitel firmy Rudolf Jurajda rozhodl vyrobit svůj první nerezový 200litrový kombinovaný ohřívač vody tzv. v garážových podmínkách svého rodinného domu. Jeho snem bylo vyrábět kvalitní nerezové, hygienicky nezávadné ohřívače vody a bojlery s vysokou životností a nízkými provozními náklady. Zúročil tak své dlouholeté zkušenosti z průmyslového provozu bývalého strojírenského podniku Tesla, kde pracoval více jak 20 let na úseku vývoje a výroby technologických zařízení. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a podnikání se začalo rychle rozvíjet.

V roce 1995 se firma přestěhovala do nově vybudované provozovny. Získali jsme potřebné certifikáty a atesty pro výrobu ohřívačů a zásobníků vody z nerezové oceli. Postupně jsme rozšířili portfolio svých výrobků o výrobu akumulačních nádrží, zásobníků vody, tlakových nádob a dalších atypických výrobků pro teplárenský, chladírenský a potravinářský průmysl. Rozrostl se i seznam našich zákazníků v České republice i v zahraničí. Do chodu firmy se postupem času zapojili také všichni tři synové majitele. V roce 2006 došlo k rozšíření výrobních prostor stavbou nové výrobní haly. Také samotná výroba byla následně zmodernizována a doplněna o mnoho špičkových výrobních technologií a poloautomatizovaných svařovacích zařízení. Díky spolehlivé kvalitě našich produktů a pozitivním referencím našich zákazníků můžeme naše aktivity stále rozvíjet.