Výrobky

Nerezové a ocelové výrobky pro přípravu TUV a TV – zásobníky a ohřívače vody, krbové teplovodní výměníky, víceobjemové nádrže a ohřívače vody a bazénové ohřívače vody.

Uvedené ceny jsou bez DPH.


Zásobníky a ohřívače vody - nerezové

↑ Nahoru

Foto Název Popis Dokumentace / Ceník
ANTIKOR EL ANTIKOR EL Nerezový elektrický ohřívač vody. Objem 60 – 400 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 
ANTIKOR HOME ANTIKOR HOME Nerezový kombinovaný ohřívač vody. Objem 60 – 300 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 
ANTIKOR TV ANTIKOR TV Nerezový bivalentní ohřívač vody. Objem 200 – 400 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 
ANTIKOR KOM ANTIKOR KOM Nerezový bivalentní ohřívač vody. Objem 60 – 400 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 
ANTIKOR SOL ANTIKOR SOL Nerezový trivalentní ohřívač vody. Objem 200 – 400 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 
ANTIKOR TVs ANTIKOR TVs Nerezový bivalentní ohřívač vody. Objem 200 – 400 l. Stojaté‚ ležaté a závěsné provedení.      

 

↑ Nahoru

Akumulační nádrže

↑ Nahoru

Foto Název Popis Dokumentace / Ceník
FE AKU TV T1 FE AKU TV T1 Akumulační zásobník FE AKU TV T1 je určen pro akumulaci topného media a průtočný ohřev TUV. Objem 150 - 2000 l.      

 
FE AKU KOM FE AKU KOM Akumulační zásobník FE AKU – KOM je určen pro akumulaci topného media a průtočný ohřev TUV vč. elektrodohřevu. Objem 150 - 2000 l.      

 
FE AKU TV FE AKU TV Akumulační zásobník FE AKU TV je určen pro akumulaci topného media a průtočný ohřev TUV vč. solárního ohřevu. Objem 250 - 2000 l.      

 
FE AKU SOL FE AKU SOL Akumulační zásobník FE AKU SOL je určen pro akumulaci topného media a průtočný ohřev TUV vč. solárního ohřevu a elektrodohřevu. Objem 250 - 2000 l.      

 

↑ Nahoru

Víceobjemové nádrže

↑ Nahoru

Foto Název Popis Dokumentace / Ceník
ANTIKOR AKU ANTIKOR AKU Akumulační nerezové zásobníky, slouží k akumulaci pitné vody, teplé užitkové vody, chladicího média, kondenzátu, demi vody apd. Použití těchto zásobníku v teplárenském, potravinářském, chemickém, farmaceutickém průmyslu. Objem 10 – 50 000 litrů.      

 
FE AKU FE AKU Akumulační ocelové zásobníky bez vnitřní úpravy, slouží k akumulaci topné vody, chladicího média, kondenzátu, apd. Použití těchto zásobníku v teplárenském, vodohospodářském aj. průmyslu. Objem 10 – 50 000 litrů.      

 
FE AKU TUV FE AKU TUV Akumulační ocelové zásobníky s vnitřním speciálním antikorozním emailem pro TUV, slouží k akumulaci pitné vody, teplé užitkové vody, chladicího média, kondenzátu, apd. Použití těchto zásobníku v teplárenském, vodohospodářském a potravinářském průmyslu. Objem 10 – 50 000 litrů.      

 
Hranaté nerezové nádrže Hranaté nerezové nádrže Hranaté nerezové nádrže, slouží k akumulaci různých kapalin nebo vody pro různé aplikace např. v potravinářském, chemickém, zdravotnickém nebo energetickém průmyslu.V parních kotelnách se používají k akumulaci vratného kondenzátu.      

 
Rozdělovače a sběrače ocel Rozdělovače a sběrače ocel Rozdělovače a Sběrače jsou vyráběny jako komponenty pro topné systémy. Slouží k rozdělení nebo sloučení do nebo z více topných větví.      

 

↑ Nahoru

Teplovodní výměníky

↑ Nahoru

Foto Název Popis Dokumentace / Ceník
Teplovodní výměníky spalin Teplovodní výměníky spalin Ke dni 1.9.2016 ukončena výroba teplovodních výměníku spalin      

 

↑ Nahoru