O firmě

Firma ROLF je rodinná česká firma, s dlouholetou tradicí výroby širokého sortimentu nerezových a ocelových výrobků pro ohřev TV a TUV, se sídlem na Prostřední Bečvě v části Bacov. Svou kvalitou a zpracování výrobků, jsme se zařadili mezi přední evropské výrobce ve svém oboru.

Naše firma se specializuje na standardní a zakázkovou výrobu různých nerezových a ocelových zásobníků vody, tlakových nádob, ohřívačů vody, bojlerů, solárních zásobníků, akumulačních nádrži v objemové řadě 10 – 10 000 l.

Dále vyrábíme zásobníky pro tepelná čerpadla, akumulační nádrže s průtočným ohřevem TUV, akumulační nádrže pro výměníkové stanice, kondenzátní hranaté nádrže, beztlaké nádoby, bazénové výměníky, teplovodní výměníky spalin pro (krby, pekárenské pece, kogerační jednotky), varné kotle, duplikátní nádoby, trubkové výměníky, rozdělovače a sběrače.

Výroba probíhá v nově zmodernizovaných výrobních prostorách. Materiály zpracováváme nejmodernějšími technologiemi jako je řezání laserovým paprskem, tváření na CNC zařízení a svařování v ochranné atmosféře nejmodernějšími svařovacími postupy.

ROLF

Firma pravidelně prezentuje své výrobky a novinky na veletrhu INFOTHERMA - OSTRAVA

ROLF na veletrhu

Výrobky jsou certifikované v SZU Brno.